Vorige | Volgende

Waverstraat 95H Amsterdam

Bewaar object
Deze woning is aangekocht

Omschrijving

*** Exclusieve Begane Grond Woning aan de Waverstraat 95-H ***

Ontdek de luxe en comfort van deze schitterende begane grond woning, gelegen aan de Waverstraat 95-Hs. Gebouwd in 1924 en uitgebouwd en gerenoveerd in 2021, biedt deze woning een perfecte mix van historische charme en modern gemak. Met een totale oppervlakte van 74 m2 volgens NEN 2580, inclusief een 7,5 m2 tuinhuis, biedt deze woning volop ruimte voor uw woonwensen. De tuin op het zuiden van 45 m2 zorgt voor een zonnige buitenruimte waar u heerlijk kunt ontspannen.

De woning beschikt over een ruime woonkamer, een ruimte eerste slaapkamer aan de voorzijde van de woning en een tweede slaapkamer in het tuinhuis, waardoor een optimale indeling en privacy worden gegarandeerd. De gehele woning is voorzien van dubbel glas, wat zorgt voor een uitstekende isolatie en energiebesparing.

De luxe keuken is uitgerust met diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waardoor koken een plezier wordt. De woning maakt deel uit van een professioneel beheerde Vereniging van Eigenaren (VvE), beheerd door Minerva Vastgoedbeheer. Er is een Meerjaren Onderhoudsplan (MJOP) aanwezig en de maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt € 95,98.

Een groot pluspunt is dat de erfpacht is afgekocht tot en met 28-02-2061, wat zorgt voor financiële zekerheid op de lange termijn.

Kortom, deze woning aan de Waverstraat 95-Hs is een unieke kans om te genieten van comfortabel en stijlvol wonen in een historische en charmante omgeving. Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging en ontdek of dit uw nieuwe thuis kan worden!

OMGEVING:
De woning ligt in de gezellige Rivierenbuurt, op de grens van Oud Zuid en het levendige stadsdeel Oost, tegenover Amstelstation en de interessante nieuwe stadswijk Amstel- en Bajeskwartier. Een buurt met een grote verscheidenheid aan leuke winkels, goede cafés en restaurants. De bruisende wijk De Pijp met de levendige Albert Cuypmarkt is nabij gelegen, net als de gezellige Utrechtsestraat. Aan de overkant van de Amstel liggen George Marina, L’Osteria en Thuis aan de Amstel.

De bereikbaar is uitstekend. Bus en tramverbindingen bevinden zich op slechts een paar minuten lopen en de rest van de stad is eenvoudig bereikbaar met de fiets, station Amstel en de vele uitvalswegen zoals de A2 en A10. Het RAI Congrescentrum, Maarten Luther Kingpark, het Amstel Park, het Beatrixpark, de Zuidas (WTC), Vrije Universiteit van Amsterdam en de VU medisch centrum zijn slechts met enkele minuten fietsen te bereiken.

BIJZONDERHEDEN:
- Bouwjaar 1924
- Begane grond woning van 74 m2 NEN 2580, waarvan 7,5 m2 tuinhuis
- Tuin op het zuiden van 45 m2
- Uitgebouwd en gerenoveerd in 2021
- Ruime woonkamer en twee slaapkamers in het tuinhuis
- Dubbel glas
- Luxe keuken met diverse inbouwapparatuur
- Professioneel beheerde VvE (Minerva Vastgoedbeheer)
- MJOP aanwezig
- VvE bijdrage € 95,98 per maand
- Erfpacht afgekocht tot en met 28-02-2061
- Oplevering in overleg;
- Koopakte wordt opgemaakt door een notaris in Amsterdam.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Verkoper kan niet garanderen dat alle technische installaties voldoen aan de huidige NEN - norm. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien.
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woning
benedenwoning
Type woning
benedenwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1924
In aanbouw
nee

Details

Bouwrijpe bouwgrond
nee
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
279 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Aantal etages
1
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel

Isolatie en verwarming

Warmwater installatie
cv ketel

Energielabel

Energielabel
C
Einddatum energielabel
2028-05-14
Index
1.74

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Amsterdam V 11855
Eigendomssituatie
erfpacht

Buitenruimte

Tuintype(n)
achtertuin
Hoofdtuin type
achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
45 m²
Hoofdtuin achterom
nee
Ligging hoofdtuin
zuid
Totale oppervlakte
45 m²

Garage

Garagesoorten
geen garage

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
vrijstaand hout
Isolatievormen
dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geisoleerd

VVE informatie

Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
ja
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
ja
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Waverstraat 95H Amsterdam

naar Waverstraat 95H Amsterdam
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object